top of page

...Stačí si jen vybrat, napsat nám, připojit své požadavky a my Vám obratem zašleme nabídku...

ŠKOLY V PŘÍRODĚ

Škola v přírodě by měla být odproštěním se od stereotypu v lavicích. Proto jsme tu my, SPONKY. Rádi pro vás připravíme nezapomenutelný program. Naším hlavním cílem není jen pobavení, ale dbáme na klima, vnitřní vztahy třídy, prevenci rizikového chování i osvojení si nových znalostí.

 

Dovolte nám, ukázat vám outdoorové ale i indoorové hry pro zábavu, rozvoj osobnosti a zařazení se do kolektivu. Můžete se těšit na střelecké aktivity, adrenalinovou zábavu i noční hry. Rádi vás roztančíme, rozdovádíme a pomůžeme se odreagovat. Moc dobře ale víme to, že každá třída je svým způsobem specifická, proto program přizpůsobíme charakteru skupiny.

Povolání pedagoga je velmi náročné. Proto vám nabízíme pomocnou ruku instruktorů
s několikaletou praxí. Navíc vám pomůžeme s volbou místa, zařízením dopravy a zajistíme pro účastníky dohled kvalifikovaného zdravotníka.

O vaše žáky bude postaráno samozřejmě i mimo bloky s aktivitami. Naše práce začíná probouzením účastníků do dalšího dne zážitků, pomůžeme s organizací u jídla. Po dopolední výuce opět přebírají zodpovědnost za děti instruktoři a ta jim zůstává i během noci.

Pojeďte se bavit!

ADAPTAČNÍ KURZY

Adaptační kurz slouží k seznámení kolektivu, prohloubení vztahů ve třídě a vybudování důvěry.

Nemusí jít nutně o nový třídní kolektiv, který vznikl vstupem na novou školu. Adaptační kurzy jsou též využívány při přerozdělování dětí ve třídách, seznámení se s novým třídním pedagogem nebo jako prevence proti nežádoucímu chování ve skupině. Připravíme pro vás program plný teambuildingových her, seznamovaček a aktivit, při kterých najdou účastníci své místo ve skupině. Vše samozřejmě
s dohledem zkušených instruktorů. Rádi vám poradíme
s volbou místa a zařídíme kvalifikovaného zdravotníka.

ŠKOLNÍ VÝLETY

Výlet s námi promění i klasickou prohlídku hradu v zábavný zážitek. Podle vašeho přání zařídíme exkurzi, návštěvu lanového parku nebo paintball. Při pobytových výletech se postaráme o zábavu pomocí teambuildingových her, netradičních sportů a střeleckých aktivit. Po setmění se můžete těšit na discotéku nebo noční hry. Poskytneme kvalifikovaného zdravotníka, pro více denní výlet zařídíme ubytování i dopravu podle konkrétních požadavků.

ZÁŽITKOVÝ PROGRAM

Přijedeme vám zpříjemnit odpoledne přímo k vám do školy, na dětský den nebo na školu v přírodě. Připravíme pro vás tematický program dle vašeho přání.

Sportovní odpoledne - utkání v běžných ale i méně známých sportech - intercross, kanjam, diskgolf, vodní pólo, bláznivá olympiáda, taneční podložky…

Střelecké aktivity - střelba z několika typů zbraní - luk, vzduchovka, prak, foukačka, kuše, paintball ve vašem okolí

Teambuildingové hry - aktivity vhodné pro stmelování kolektivu, řešení krizových situací, rozdělení úloh ve společnosti, prevence rizikového chování

Večerní program - týmové noční hry, stezka odvahy, taneční večery s programem, diskotéka

bottom of page