top of page
HALLOWEEN 2021

Celé album najdete na tomto odkaze:        https://jsmesponky.rajce.idnes.cz/

Bylo, nebylo...

Halloween 2021 je za námi a my jsme strašně rádi, že jsme vás všechny opět viděli! Měli jsme tu čest, že se mezi nás přidaly další nové tváře a společně jsme si užili pořádnou porci zábavy :)

Měli jsme to štěstí, ano, myslím, že to tak mohu napsat, že zrovna ten den kolem letěla čarodějnice, které upadla truhlice s pokladem. Nebylo možné ji otevřít, byla totiž zakletá. Čarodějnice si kousek od nás schrupla a my jsme toho využili. 

Duch lakomého obyvatele Kožušan, nám slíbil platidlo z říše strašidel, abychom se mohli vydat na cestu. Nebyl by to známý lakomec, kdyby nechtěl něco na oplátku. Aby mohl pokračovat dál na druhou stranu světa, chybělo mu vidět pořádný souboj ve hře. Podařilo se nám podmínku splnit, a tím jsme získali platidlo. Mohli jsme vyrazit. 

Strach nás nezastavil. Nabrali jsme odvahu a došli k cíli. V truhlici na nás čekalo překvapení. Byla plná dobrot pro naši strašidelnou party :) A byla to parádní přehlídka těch nejkrásnějších strašidel! 

Nocí plnou snů jsme nabrali sily a honem na další zábavu. 

U nás si každý přijde na své. Sobotu prolínalo tančení, tvoření, a že to bylo velmi vydařené tvoření, a nechyběly hry, u kterých jsme se pořádně zapotili. 

Určitě mohu mluvit za všechny a říct, že jsme si to pořádně užili ! Příště zas !

Tým SPONKY

bottom of page