TÁBORNÍK 2019 - HARRY POTTER 

Celé album najdete na tomto odkaze:        https://jsmesponky.rajce.idnes.cz/

Bylo, nebylo...

Vše začalo zazvoněním pošťáka. Prohozením schránkou, dopisem z Bradavic. Nešlo jinak. Dlouho očekávaná obálka skrývala i další překvapení. Jízdenka na Oskavský expres nás měla dostat do cíle. Samozřejmě do světa kouzel se nedostanete jen tak. Museli jsme projít nástupištěm 9 3/4 , abychom viděli a zažili, co obyčejní mudlové nemohou. U Olivandra si vyzvednout hůlky a šlo se na to, týden kouzel započal!

Moudrý klobouk rozdělil všechny do náležitých kolejí a všem se tajil dech, kdy Albus Brumbál promluví.  Celý týden však neproběhl lážo plážo. Temné síly začaly proudit kolem dokola. Jistěže my hrdinové neotálíme a šli jsme zachránit mudlovský svět. Kámen mudrců jsme dali do bezpečí, našli jsme tajemnou komnatu, o které nám řekla uplakaná Uršula, a dokonce s baziliškem jsme se vypořádali. 

Měli jsme to štěstí, zrovna probíhalo 1000. výročí Turnaje tří kouzelníků, a to nám všem dovolilo také se účastnit. Jen jeden tým mohl získat pohár, ale oslavy naší spolupráce roztančil celý tábor. Z výletu do trosek Azkabanu nám potulný prodavač daroval obraceč času. Co s tím? Po zatočení se stalo něco nemyslitelného. Z vedoucích se staly děti a děti tvořily program nám. Povězme si na rovinu: „Děti to zvládly bez chybičky!“ Zaslouží si pochvalu i za bravurní zrealizování kolejních vlajek, výroby košťat na famfrpál či hodinu lektvarů. Celý tábor protínaly tradičně netradiční sporty jako Kinball, Branball, Americká foukačka.

Co by však byl kouzelnický tábor bez kouzel? Musíme se bránit před zlem, i když nám to Ministerstvo kouzel zakazuje a na kontrolu poslalo růžovou pohromu - zlomyslnou Dolores Umbridgeovou. Brumbálova armáda však byla vytvořena, zavčas zasáhla a porazila smrtijedy v čele s Voldemortem.

 

Už můžeme opět v klidu spát a odebírat se do světa kouzel.

© 2023 by Name of Site. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon