top of page
TÁBORNÍK 2020 - JUMANJI

Celé album najdete na tomto odkaze:        https://jsmesponky.rajce.idnes.cz/

Bylo, nebylo...

Chceš-li poznat nový svět, začni hrát tuto hru právě teď..

Přesně s těmito slovy, se našla Playstation konzole na našem táboře. Byli jsme zvědaví, a proto jsme začali hrát. Připojili jsme se ke hře s názvem JUMANJI a najednou všude začali pobíhat zvířata. U večerního ohně jsme se teprve pořádně dozvěděli, co to všechno má znamenat. "NPC" Nigel přijel ve svém jeepu a řekl nám o našem úkolu. Rubína Hrůzná ukradla klenot, který chrání celý svět JUMANJI. Našim úkolem bylo jej najít a znovu navrátit na posvátné místo.

Ve hře jsme potkali i jiné hráče, např. mapaře , který hráče Jumanji naučil pracovat s buzolou a ukázal jim kam jít dál. Získané znalosti děti hned využily a s doktorem Bravestonem vyrobily další kompasy na budoucí cestu. Pokračovat s ním dále ve hře však mohly až po turnaji v páce. Tím Bravestoneovi dokázaly, jakou sílu mají. S Ruby Roundhouse jsme protančili celý den a Ming nás proškolila v krádeži, abychom klenot mohli vůbec  získat. K tomu všemu nás navštivili profíci v Airsoftu a ukázali nám spoustu nových věcí, seznámili nás s tímto druhem hry a tím jsme si je získali na naši stranu v boji proti Rubíně.

Na táboře samozřejmě nechyběly naše tradičně netradiční sporty - Kinball, Brannball, taneční podložky, aj.

Celkově táborníci prošli mnoha levely, které jim chystaly nejrůznější překážky. Prošli savanou, džungli, pouští i skalami. Navštívili místní kmen i domorodou vesnici Mayu..

V jednom z levelů se nám změnily herní charaktery a děti nám připravily famózní odpoledne! 

Jakmile jsme došli do finálového levelu, bylo jasné, že nás čeká ten nejtěžší úkol. Strategie, týmová spolupráce, rychlost a odhodlání dovedlo všechny hráče k vytouženému vítězství. Klenot byl navrácen a rovnováha v Jumanji nastolena. 

 

Jumanji je zachráněno!

Teď už jen stačilo rozloučit se s Nigelem, který jim přijel poděkovat, odpojit se od hry a vrátit se domů.

bottom of page