top of page
HALLOWEEN 2019

25.-26.10.2019 od 5. třídy do 9. třídy

&

26.-27.10.2019 od předškoláků do 5. třídy

Celé album najdete na tomto odkaze:        https://jsmesponky.rajce.idnes.cz/

Bylo, nebylo...

V letošním roce, jsme uspořádali dva halloweenské večery - jeden pro starší a pokročilé do 9. třídy a pro mladší odvážlivce do 5. třídy. 

Programy v obou dnech byly pestré. S jistotou mohu říci, že si každý přišel na své. Výroba falešné krve, strašidel z kolíčků nebo snad tvorba lampiónů.. A to musím smeknout před jednotlivými výslednými výtvory.

Všechna strašidla se naučila hrát ULAC a vyřádila se na večerních diskotékách. Musím podotknout, že máme v budoucích generacích báječné tanečníky. 

Mladší ročníky potkalo trochu jiné dobrodružství s krádeží dýní. Zoufalý farmář k nám přišel pro radu. My, jakožto hrdí členové Sponek jsme samozřejmě neváhali a snažili jsme se přijít krádeži na kloub. Podle stop jsme došli až k známému Dýňákovi, s kterým jsme se již utkali
v minulých letech. Opět  jsme ho přemohli a pomohli tak farmářovi, který nás pozval za odměnu na hostinu. Jééé, vážení, s jistotou vám mohu říci, že mu spadl kámen ze srdce. No ten byl rád, že mu žena nevyhubuje a dočká se teplé večeře :)

Oba dny se perfektně vydařily a my Vám všem děkujeme a těšíme se na další akce.

bottom of page