top of page

TÁBORNÍK 2023 - BOHOVÉ

Celé album najdete na tomto odkaze:        https://jsmesponky.rajce.idnes.cz/

Bylo, nebylo...

Třicet pět vyvolených. Přesně tolik splnilo náročné zkoušky polobohů a po mnoha úkolech a nástrahách je nakonec bohové přijali mezi sebe.

Naučili se krotit divokého Pegase, krást vlajky i Zenový tanec. Utkali se v aréně, obchodovali božské předměty. No nebudu lhát, jeli jsme bomby déšť nedéšť..

 

Pohybovat se mezi bohy není pro každého smrtelníka, to je pro opravdové kujóny.. Opravdový vyvolený neváhá boha Dionýsa potěšit svým povedeným divadlem, boha války uctít bojovností, bohu peněz dokázat svou podnikavost. Diovi při výpravě podle mapy ke zřícenině přes bludiště přinesli vzácné oběti. Ale těžko vzpomenout, co po nich chtěl bůh Alzheimeros. :)

 

Mnozí si posunuli své hranice trpělivosti, strachu, síly, rychlosti i mlčení. Pod Olympem nechyběla ani olympiáda, kde zazářili v disciplínách jako Megaprda, Buřrtflus a další. Prokázali taky zdatnost při výdrži v chladné tůni (z některých polobohů se staly polobohyně, ale čert to vem :)). 

Od táboráku se večer hrdinně vydali vstříc tříhlavému Kerberovi, aby zachránili duše ztracených.

V závěrečné hře šlo o čas. Běželo se přes pole, lesy, vesnice… Na konci nikdo nevyvázl čistý. Selfíčko z hromady hnoje jen tak někdo nemá. A ještě stihli po cestě vykšeftovat s místními ponožky, šedé vlasy i fotky se zvířaty. Ani o diskotéky letos nebyla nouze, pařili jsme jako o závod!

Tak usilovně jsme všechny bohy uctívali, až nám skoro celý tábor propršel. Že by nás to zastavilo? Ani náhodou! Táborová atmosféra, se vším všudy, nám vydržela po celou dobu a vznikly nové společné zážitky a další kamarádství!

bottom of page