top of page

...Stačí si jen vybrat, nezávazně objednat, připojit své požadavky a my Vám obratem zašleme nabídku...

TÉMATICKÉ AKCE

Během roku je mnoho událostí jako např. Halloween, Pálení čarodějnic, Velikonoce aj.
Pojďte s námi prožít tyto dny a sledujte sekci „BLÍŽÍ SE“, kde uveřejňujeme aktuální události. Události jsou nabyté zábavným mnohdy netradičním programem. Tak neváhejte!

VÍKENDOVÉ AKCE

Tábory v létě nám nestačí, a proto organizujeme dvoudenní až víkendové akce. Pobyt má vždy svůj cíl. Buď nás provází jeden příběh, nebo je cílem např. místo, za kterým se sami vydáme. Každopádně vás čeká spoustu dobrodružství.

OSLAVY

Uspořádat oslavu bývá obtížné, ale hlavně časově náročné. Ne každý má tuto možnost. Neváhejte se na nás obrátit s pomocí. Zajistíme výzdobu, dopravu, občerstvení podle vašeho gusta, ale především se můžete spolehnout na vytvořený program s našimi instruktory, a to nám věřte, nudit se nebudete.

PRO RODINY

Dnešní doba je velmi hektická. Zastavte se na chvíli a věnujme se rodině, která je tolik důležitá. SPONKY mají za úkol spojovat. Tvoříme komplexní programy, které jsou určené pro rodiny, každý si najde své, děti i dospělí. Samozřejmě zažijete společně netradiční sporty či jiné zábavné aktivity. Sledujte sekci „BLIŽÍ SE“ a přidejte se k nám na budoucích akcích.

PRO FIRMY

Chystáte firemní akci pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery? Postaráme se o vaši zábavu!

Pobavte se při střelbě, nebo si zahrajte netradiční týmové sporty. Uspořádáme pro vás sportovní turnaj nebo vtipný pětiboj. Pokud chcete prohloubit vztahy mezi kolegy, rádi připravíme komplexnější celoodpolední hru po vzoru Pevnosti Boyard.

bottom of page